Laguna 1-I Safrane Ön Balatası Kablolu (Takım) (1993-2002) 7701206288-410601531R -Bosch
1.185,00 TL
121,48 TL den başlayan taksitlerle!
Kategori
Laguna I 1994-1997 2.0 8V F3R
, Laguna I 1994-1997 1.9 Dti F9Q
, Laguna I 1994-1997 2.2 12V G8T
, Laguna I 1994-1997 2.0 16V N7Q
, Laguna I 1998-2002 1.8 16V F4P
, Laguna I 1998-2002 1.9 Dti F9Q
, Laguna I 1998-2002 2.0 16V F4R
, Laguna I 1998-2002 1.6 16V K4M
, Safrane 2.0 16V N7Q
, Safrane 2.1D j8S DİZEL
, Safrane 2.0 12V J7R
, Safrane 2.5 20V N7U